Muzyczna uczta podczas After Party 3 czerwca – koncert North Wind

Muzyczna uczta podczas After Party 3 czerwca – koncert North Wind

posted in: Bez kategorii | 0

Bliska współpraca z CKiT Mrągowo zaowocuje w sobotę 3 czerwca podczas regatowego Afterparty koncertem zespołu North Wind.

Lokalizacja koncertu to promenada przy Amfitetrze nad jeziorem Czos, tuż przy Cafe Estrada.KOncert szacznie o godzinie 19.00

Koncert i After Party to elementy czerwcowych regat Siwik Holiday Cup / Somasz Cup 2017 Puchar Polskiej Klasy Omega i Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa.

 

Słowo uczta w przypadku zespoły jest jak najbardziej uzasadnione – zespół gra świetnie, myzycy doskonale władają różnymi instrumentami, częstą zmieniaja style i tempo. Tej muzyki napradę warto posłuchać !

 

Zespół North Wind istnieje na scenie szantowej od 2006 roku, ale tworzący ją muzycy debiutantami już wtedy nie byli. Wręcz przeciwnie – można ich bez przesady nazwać weteranami. Każdy z nich (choć zapewne w proporcjach stosownych do wieku…) ma na swoim koncie bogaty dorobek muzykowania na scenie, w różnych składach i stylach.

Skoro – mimo to – całej czwórce chciało się tworzyć kolejną oryginalną grupę i pracować nad zupełnie nowym repertuarem, to i ta muzyka musi być świeża i ci ludzi muszą być przekonani, że mają coś nowego do przekazania szantowej publice.

Ta muzyka zmusza do słuchania. Zaskakuje skokami dynamiki, gwałtownymi jak uderzenie nagłego szkwału zmianami nastroju, pojawianiem się tych niezwykłych instrumentów i niespotykanych harmonii.

Więcej informacji nt temat zespołu na stronie organizatora

Lokalizacja koncertu to deptak przy Amfitetrze nad jeziorem Czos.