Relacja z wręczenia nagrody Błękitny Spinaker 2016

Relacja z wręczenia nagrody Błękitny Spinaker 2016

posted in: Bez kategorii | 0

Podczas targów Boatshow 2016 w Łodzi 12 listopada 2016 odbyła się uroczystość wręczenia nagrody Błękitnego Spinakera ufundowanej przez Polski Związek Żeglarski. Nagrody osobiście wręczał Prezes PZŻ, Pan Wiesław Kaczmarek. MTR Czos  wygrał konkurs w kategorii „Regaty śródlądowe 2016”

Konkurs został reaktywowany przez PZŻ po trzyletniej przerwie. Został ogłoszony w kategoriach Rejs Roku, Regaty Roku i Impreza Roku.

Sprawozdanie z w formie prezentacji znajduje się pod linkiem:

blekitny-spinaker-2016

Nagrodę odebrali w imieniu całego Mrągowskiego Towarzystwa Regatowego Czos: Prezes Stowarzyszenia Karol Góralczyk i Sekretarz Stowarzyszenia Mateusz Kossakowski.

Wręczone zostały równiez nagrody Błękitnego Spinakera za rejs roku – trafiła do PTTK za „rejs Zalew Śczeciński – Stralsund 2016”, oraz za imprezę roku, która trafiła do Gminy Zalewo za zorganizowanie Żeglarskiego Dnia Dziecka nad Ewingami.

Uroczystość była okazją do prezentacji MTR Czos, podziękowań, przedstawienia planów. Wyraziliśmy swoje zadowolenie i dumę z otrzymania tej prestiżowej nagrody.

Pozdrowienia od PZŻ kierujemy do wszystkich członków MTR Czos, oraz do osób, firm i instytucji, które bezpośrednio i pośrednio były zaangażowane w Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2016.