ŻGP Mrągowa 2015 – imprezą sportową 2015 r. w Mrągowie.

ŻGP Mrągowa 2015 – imprezą sportową 2015 r. w Mrągowie.

posted in: Bez kategorii | 0

Żeglarskie Grand Prix Mrągowa zostały wybrane najlepszą imprezą sportową roku 2015.

Wyróżnienie zostało przyznane przez Kapitułę Gali Sportu. Kapituła składała się z przedstawicieli Mrągowa, stowarzyszeń mrągowskich, oraz osób związanych ze sportem w Mrągowie. VI Gala Sportu jako kontynuacja plebiscytów na najlepszego sportowca roku organizowanych od 1994 roku wyrózniła osoby i przedsięzięcia sportowe 2015 roku w dziesięciu kategoriach.

Info o VI Gali Sportu.

Relacja VI Gali Sportu

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się zagłosować na naszą imprezę. Zarówno nominacja, jak i ostateczne zwycięstwo w kategorii Impreza Sportowa Roku 2015, są dla nas niezwykłą nobilitacją. To również dowód na to, jak wielu w naszych okolicach jest miłośników żeglugi. Żeglarskie Grand Prix Mrągowa nie mogłyby się odbyć bez ciężkiej pracy członków MTR „Czos”, pomocy miasta, sponsorów. Pragniemy również podziękować wszystkim żeglarzom, którzy przybyli do nas z różnych stron, tworząc niezapomnianą i unikalną atmosferę.

Prace nad Żeglarskim Grand Prix Mrągowa 2016 trwają już od kilku miesięcy. Szykuje się co najmniej kilka niespodzianek. Mamy nadzieję, że tegoroczny cykl będzie przynajmniej równie udany.

plakieta

Z tej okazji na forum żeglarskim ogłosiliśmy konkurs kliknij . Oto nagroda:

20160229_121829