Mragowskie Towarzystwo Regatowe „Czos” zaprasza na pierwsze regaty żeglarskie organizowane w sezonie 2019, regaty Siwik Holiday Cup 2019 – PPJK.

Regaty są eliminacją Pucharu Polski Jachtów Kabinowych 2019 (ranking punktowy 1,0 ) i eliminacją Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2019.

Rozegrane zostaną na jeziorze Juno w dniach 11-12 maja 2019

 

Sponsorem tytularnym jest firma Siwik Holiday Cup.

Czekają na Was prawdziwe emocje sportowe, dodatkowe atrakcje na wodzie i porcie, nagrody, puchary i biesiady żeglarskie w Siwik Holiday – Mercedes Club.

 

Zmagania żeglarskie odbędą się w klasyfikacjach PPJK: T1, T2, T3, OPEN i Slow zaliczanych do pucharu PPJK, oraz klasyfikacjach ŻGP Mrągowa jachty kabinowe, jachty otwartopokładowe, Mariner 600 ( możliwość wypożyczenia jednostki) OPEN, żeglarze niepełnosprawni.

 

Portem i sponsorem regat będzie Siwik Holiday Cup w Mrągowie słynące z przepięknej lokalizacji i doskonałego wyposażenia w boiska sportowe i Mercedes Club.

 

DRUKI:

ZAWIADOMIENIE O REGATACH Siwik Holiday Cup Mrągowo 2019

Zgłoszenie do regat SHC

Regulamin ŻGPM 2019

 

 Dodatkowe atrakcje i aktywności:

  • Bezpłatny tramwaj wodny – obserwacja żeglarzy na trasie regat – tramwaj wypływa w sobotę od 11 do 16  i w niedzielę od 10 do 13 co pół godziny na kilkunastominutowy rejs z portu regat telefon do sternika.
  • Studio radiowe Radia Olsztyn
  • Wake park dla morsów
  • wypożyczenie jachtów Mariner 600 do regat – rezerwacja Bartosz Szarek: 663 840 555.

 

Dojazd do slipu i portu będzie oznakowany od strony ulicy Harcerskiej.