Rywalizacja poczas Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2015 przekroczyła półmetek. Przed nami czwarta eliminacja Hotel Anek Cup – Błękitna Wstęga Jeziora Czos.

Historia Wyścigu o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos jest bardzo młoda. Po raz pierwszy BW została na Czosie ustanowiona i wręczona w 2014 roku. Jej zdobywcami zostali Adam, Grzegorz i Wojciech Perczyńscy. Zasady tegorocznej rozgrywki są podobne i wyścig o Błękitną Wstęgę będzie rozrywany jako ostatni w regatach wyścig długodystansowy. Szczegóły w zawiadomieniu o regatach.

 

Malowniczo usytuowany Czos to raj dla spragnionych sportowej aktywności.

Na zachodnim brzegu jeziora usytuowany jest Hotel Anek – przystań przyjazna żeglarzom.

 

To za sprawą właścicieli i pracowników Hotelu Anek został sponsorem tytularnym regat. Zaznaczyć dodatkowo należy, że jest to partner MTR Czos, który po raz drugi współpracuje z naszym stowarzyszeniem. W ubiegłym roku regaty Hotel Anek Cup cieszyły się doskonałą opinią organizacyjną i sportową. Wszyscy bardzo miło wspominają tamte chwile.

 

Zapraszamy żeglarzy do korzystania z uroków hotelu, który gwarantuje wysoki poziom obsługi, niezwykle serdeczną atmosferę i przystępne ceny.

zawiadomienie o regatach

instrukcja żeglugi

 

20140705-20140705_0529

PLAN REGAT

godz. 9.00 – zapisy – Cafe Estrada – Amfiteatr nad jeziorem Czos od strony jeziora

godz. 11.00 – ceremonia otwarcia regat –  Cafe Estrada – Amfiteatr nad jeziorem czos od strony jeziora

godz.11.15 – odprawa sterników

godz. 12.30 – start do I wyścigu, krótkodystansowego

ok. godz. 15.00 – start do wyścigu długodystansowego

godz. 19.00 – 23.00 zakończenie regat i after party – Hotel Anek.