Kibicowanie z lądu:

Główny akwen wyścigów znajdować się będzie po północnej stronie jeziora. Zmagania doskonale będą widoczne z pomostów Eko-mariny, pomostów plaży Hotelu Mercure Mrongowia i nabrzeża przy amfiteatrze. Doskonałym miejscem będzie również półwysep Na Ostrowiu i półwysep od strony Woszk (trudne dojście – wymagany upór i przedostanie się na drugą stroną promem odpływającym z okolic klubu Baza Mrągowo).

Kibicowanie z wody:

Na plaży / porcie Hotelu Mercure Mrongovia będą do Państwa dyspozycji rowery wodne, łodzie i pontony. W Ekomarinie są wypożyczalnie kajaków i łodzi spacerowych z silnikami zaburtowymi. Na brzegu zachodnim w centrum miasta mieści się wypożyczalnia rowrów wodnych i kajaków Pana Mosiejuka.

KONKURS

Zachęcamy do robienia zdjęć w trakcie regat Moto Mazury Cup i przesłanie ich na konto regaty.czos@gmail.com i moto@motomazury.com.pl do 4.06.2014. Najładniejsze i najśmieszniejsze zostaną umieszczone na stronie i nagrodzone cennymi nagrodami rzeczowymi BOSCH i voucherami na myjnią samoobsługową Sultof Daitona w Mrągowie.

Na życzenie kibiców z poza Mrągowa dołączamy fotki lokalizacyjne wykonane z lotu ptaka…

2014-05-29_0014372014-05-27_203605