Zapraszamy na regaty ! 02.08 Hotel Mercury Mrągowo Cup

 

Zawiadomienie o regatach-program

Instrukcja żeglugi

Zgłoszenie na regaty

 

Następną IV i ostatnią eliminacją zbliżającą nas do finału Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014 są regaty Hotel Mercury Mrągowo Cup. Regaty rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem organizatora MTR Czos 2 sierpnia 2014 na jeziorze Czos.

Sponsorem głównym i tytularnym regat jest Hotel Mercury Resort & Spa Mrągowo.

Hotel Mercury Resort & Spa Mrągowo od lat wspiera sport i żeglarstwo. To ikona i symbol mazurskich hoteli. To wizytówka naszego miasta. Od przeszło 30 lat gościł i gości gwiazdy i osobistości.  Znany jest z niezwykłej troski o swoich gości i bardzo atrakcyjnej i bogatej oferty turystycznej i konferencyjnej. Lokalizacja nad wschodnim brzegiem J.Czos gwarantuje spokój gwarancję wypoczynku i wspaniały widok na akwen.

16

Zapraszamy wszystkich żeglarzy na regaty. Pogoda zapowiada się pysznie. Słońce, wiatr i wysoka temperatura. To niestety ostatnia eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Mamy nadzieję, że będzie również z Waszym udziałem.

Regaty rozgrywane są na łodziach żeglarzy. Nie ma ograniczeń technicznych. Startujemy na żaglach podstawowych. Żeglarze klasyfikowani są w grupie otwarto pokładowej i kabinowej. Finał zmagań na Czosie 30 sierpnia.

2014-07-28_065147

Hotel przygotował dla miłośników żeglarstwa i odpoczynku na świeżym powietrzu dodatkowe atrakcje na plaży i w porcie:

  1. Aqua (aerobik w wodzie na plaży hotelowej obok portu) -12.30 -13.15
  2. Konkurencje Czerwonego Kapturka dla dzieci 12.00 -13.30
  3. Zabawa Strong, mini turniej piłki siatkowej – rozgrywki sportowe – 15.00 – 16.00
  4. Life Cooking – szefa kuchni Mercure Mrągowo Resort & Spa m. inn. degustacja ryby i chłodnika mazurskiego, przepisy na potrawy – 15.00 – 16.00
  5. Dyskoteka dla wszystkich uczestników w Klubie Mrongovia – od 22.00