Zapraszamy na święto żeglarstwa, na regaty Błękitna Wstęga Jeziora Czos, III eliminacja ŻGP Mazur o puchar 7 Cudów Mazur, III eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014.

63fb969fe0957689743349893b3639c0

Zawiadomienie o regatach

Instrukcja żeglugi

Zgłoszenie na regaty

Regulamin Żeglarskiego GP Mazur o puchar 7 Cudów Mazur.

Lokalizacja imprezy

Uwaga regaty są rozgrywane wg regulaminu 7CM Zeglarskiego GP Mazur 2014. Za sprawą partnerstwa organizacyjnego regaty są punktowane w obu Grand Prix tj. 7 Cudów Mazur i ŻGP Mragowa.

REGATY ŻEGLARSKIEGO GRAND PRIX MAZUR O PUCHAR 7 CUDÓW MAZUR’2014eliminacja Mrągowo.

Regaty są jedną z eliminacji cyklu regat rozgrywanych  w formie cyklu sześciu imprez eliminacyjnych, oraz jednej imprezy finałowej i odbywają się we wszystkich miejscowościach akcji 7 Cudów Mazur: Węgorzewie, Giżycku, Mrągowie, Mikołajkach, Rucianem-Nidzie i Rynie. Miasta wspólnie tworzą projekt 7 Cudów Mazur z ofertą dla miłośników żeglarstwa i Krainy Wielkich Jezior Mazurskich!

Regaty mrągowskie odbędą się 20.07.2014 na Jeziorze Czos. Portem regat będzie Ekomarina Mrągowo. Organizatorzy


mragowo1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga:

Trzy pierwsze wyścigi krótkie to wyścigi ze wspólnego startu łodzi otwartych i kabinowych z ożaglowaniem podstawowym. Wyścigi punktowane ŻGP 7CM i ŻGP Mrągowa

Wyścig czwarty to wyścig długodystansowy, ze ze wspólnego startu łodzi otwartych i kabinowych z ożaglowaniem podstawowym o tytuł najszybszego jachtu na Jeziorze Czos – Błękitna Wstęga jeziora Czos. Ten wyścig wyłoni najszybszy jacht i zwycięski jacht i załoga otrzymają tytuł najszybszych i Błękitną Wstęgę.

 

W wyścigu o Błękitną Wstęgę jeziora Czos brać udział będą specjalni goście: wybitni polscy żeglarze i członkowie najpopularniejszych kabaretów w Polsce !

 

Swój udział w imprezie potwierdził Zbigniew „Gutek” Gutowski.

z12825904Q,Gdanszczanin-Zbigniew-Gutkowski-wystartuje-w-regat