Ofensywa regatowa w Mrągowie trwa w najlepsze. Zbierz załogę i przybywaj na regaty 4 czerwca. Czekają na Was emocje sportowe, dodatkowe atrakcje na wodzie, nagrody, puchary i after party w Cafe Estrada.

 

Regaty Stomasz Cup 2016 organizowane przez MTR Czos, to druga eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2016.Pierwsza eliminacja była równocześnie eliminacją PPJK i dostarczyła zawodnikom i kibicom nowych wrażeń, oraz wzbogaciła listę zawodników o nowe nazwiska. Regaty Stomasz Cup rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem organizatora MTR Czos 4 czerwca 2015 na jeziorze Czos.

 

 

Nowość na Stomasz Cup – wyścig sponsorski „Trzy dzwony” – wszystkie żagle w góre, wszystkie ręce na pokład ! Nagrodą są wykonane przez ludwisarza na zamówienie firmy Stomasz wyjątkowe dzwony żeglarskie !

 

Zawiadomienie o regatach – pobierz plik

Instrukcja żeglugi – pobierz plik

Zgłoszenie na regaty – pobierz plik – wypełnij i przywieź na regaty

Plan regat:

Sobota 4.06.2016

9.00 – 11.00 Zapisy do regat – Cafe Estrada

11.07 Uroczyste otwarcie regat – Cafe Estrada

11.15 Odprawa sterników – Cafe Estrada

12.00 Start do regat

20.00 Obiadokolacja w Cafe Estrada – żeglarskie pląsy

21.00 Rozlosowanie nagród, ogłoszenie wyników

23.00 Zakończenie

 

 

Sponsorem tytularnym regat jest firma STOMASZ z Mrągowa.

Firma Stomasz konsekwentnie promuje żeglarstwo i skutecznie je wykorzystuje do swojej promocji. Jej właściciel Pan Tomasz Krzywosz – wytrawny żeglarz regularnie startuje w regatach ŻGP Mrągowa.

 

 

Firma Stomasz – to doświadczony i kreatywny producent całorocznych i letniskowych domów z bali drewnianych. Chlubi się ponad 30 letnim doświadczeniem, realizacjami w całej Polsce i Europie. Wykonuje domy wegług projektów typowych i indywidualnych. Pracownicy STOMASZ to artyści w swoim fachu, zawsze zaangażowani i kreatywni.

2015-05-21_101455