shppjksport-zmienia-450x223logo1

 

 


 

Sezon 2016 zaczynamy od mocnego uderzenia w dzwon ! Pierwsze regaty są organizowane przez Mrągowskie Towarzystwo Regatowe Czos jako podwójna eliminacja – eliminacja PPJK 2016 i ŻGP Mrągowa 2016. To wyjątkowa okazja, aby przyśpieszyć przygotowania do sezonu i przybyć do malowniczego Mrągowa, gdzie czeka na  żeglarzy wymagające jezioro Czos. Czeka na Was również mrągowska brać żeglarska, która z wielką ciekawością i przyjazną atmosferą przywita najlepszych żeglarzy śródlądowych. Urokliwe brzegi jeziora Czos, życzliwi mieszkańcy, mrągowianki słynące z urody to tylko jedne z wielu atrakcji jakimi słynie Ziemia Mrągowska.

Sezony 2014 i 2015 udowodniły że regaty u nas zawsze są udane, zatem nie może Was u nas zabraknąć. Zapraszamy na regaty Siwik Holiday Cup 2016 Mrągowo Open i prosimy wcześniejsze zgłoszenia, ponieważ z uwagi na warunki techniczne liczbę załóg ograniczamy do 50. Na te załogi które zgłoszą się wcześniej czeka tańsza opłata wpisowa.

Zapisy wcześniejsze zostały zakończone z dniem 2 maja. Pozostali żeglarze zostaną zapisani w biurze regat.

 

ZAWIADOMIENIE O REGATACH Siwik Holiday Cup 2016 Mrągowo Open – kliknij

 

Licencja PZŻ

 

Dźwig 16 T – Na potrzeby zawodów i zawodników do dyspozycji będzie czekał dźwig z możliwością ważenia.

Ważne ! Dźwig umiejscowiony będzie w innym miejscu niz port regat. Mapa 1 – kliknij, Mapka 2 – kliknij

 

Drogę do dźwigu w centrum miasta w piątek 6.05 i sobotę 7.05 wskazywać będą wolontariusze ubrani w kamizelki z tablicami „regaty”

 

Godziny dostępności dźwigu:

Piątek 6 maja: 16.00 – 19.00

Sobota 7 maja 8.00 – 12.00

Niedziela 8 maja 13.00 – 16.00

Koszt użycia dźwigu 70 zł / czynność

Czynności: umieszczenie jachtu na wodzie / ważenie / podniesienie z wody

 

Piątkowe atrakcje – na żeglarzy którzy skorzystają z oferty noclegowej sponsora regat – czeka kolacja powitalna i recital szantowy Przemka Maruchacz – charyzmatycznego barda z Mrągowa. Szczegóły w zawiadomieniu.

 

Sobotnie atrakacje muzyczne – dla żeglarzy i kibiców wystąpi wieczorem w Cafe Estrada pod amfiteatrem zespół „Szybki Montaż. Świetnie brzmią i wyglądają. Zapowiada się muzyczna fiesta.

 

 

plakat1