Targi Boatshow 2015 – relacja

Targi Boatshow 2015 – relacja

posted in: Bez kategorii | 0

W sobotę 21 listopada ekipa z MTR Czos udała się na targi Boatshow w Łodzi.

Mateusz Kossakowski, Tomek Wrzosek i Karol Góralczyk przed 5.00 wyjechali z Mrągowa. Z zaciekawieniem udaliśmy się do hal targowych przy al. Politechniki 4.

Stoiska wystawców umiejscowione zostały w dwóch halach. Organizacja sprawna, informacja czytelna. Wstęp 20 zł po rejestarcji. My dzięki zaproszeniu Woow Studio wchodzimy bezpłatnie. Pierwsze kroki kierujemy właśnie do Piotra i Jacka, którzy są gospodarzami stoiska. Na stoisku ruch i gwar. D.A.D. marka którą reprezentują wprowadziła promocję targową i swoje flagowe produkty z kolekcji PZŻ sprzedaje z 50% binifikatą. Do zakupu i odwiedzenia stoiska dodatkowo skłania obecność Piotra Myszki, mistrza windsurfingu, który jest twarzą marki w Polsce. My ze swojej strony mieliśmy okazję podziękować Woow Studio za udział jako sponsor w ŻGP Mrągowa w 2015. Wręczyliśmy dyplom pamiątkowy i nasz pierwszy żeglarski kalendzarz na 2016 rok.

Mieliśmy również okazję odwiedzić i podziękować naszym patronom medialnym, właścicielowi portalu Mazury.info.pl Zbigniewowi Jatkowskiemu i redakotorowi naczelnemu miesięcznika Żagle Waldemarowi Heflich za rzetelną informację i publikację relacji i fotorelacji na łamach wydawnictw , które reprezentują.

cdn.