Żeglarskie Grand Prix Mrągowa 2016 zakończone

posted in: Bez kategorii | 0

W sobotę (27 sierpnia) zakończyły się regaty finałowe Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2016 — Hotel Zamek Ryn Cup. Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos” pożegnało w ten sposób wakacje i tegoroczny cykl. Zawody odbyły się w sprzyjających warunkach atmosferycznych, o zwycięstwie decydowały głównie umiejętności poszczególnych ekip.

Ostateczny triumf przypadł po raz trzeci w udziale Dariuszowi Bałdydze, który wraz z Emilem Bałdygą i Julią Bałdygą wygrał 3 z 8 wyścigów finałowych. Walka o zwycięstwo trwała jednak do ostatniego wyścigu. Na drugim miejscu z identycznym dorobkiem punktowym uplasowali się: Marcin Dobrosielski, Klaudia Demska i Jakub i Maciej Ponikowski. Na najniższym stopniu podium stanął debiutant w finale Jakub Malicki, startujący razem z Jerzym Penczonkiem, Pawłem Żelaznym i Kacprem Malickim.